X
تبلیغات
رایتل

پرسش و پاسخ گمرکی
مقررات گمرکی، اختلافات گمرکی، جرائم گمرکی، ترانزیت خارجی، ترانزیت داخلی، قاچاق کالا و ارز، تخلفات گمرکی، واردات، صادرات

سوال:

هرگاه کالای تولیدی داخل به سازمان ها و اشخاصی که معافیت وارداتی کالای مشابه را دارند فروخته شود و آن کالا از مواد و کالاهای وارداتی باشد وجوه پرداختی بابت آنها چه وضعیتی خواهد داشت؟ 

پاسخ:

طبق تبصره 5 ذیل ماده 14، وجوه پرداختی برای ورود کالاها و مواد، اجزاء و قطعات آن قابل استرداد به تولید کننده می باشد.

[ شنبه 13 دی‌ماه سال 1393 ] [ 11:22 ق.ظ ] [ فضل اله امیر حاجلو ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

لینک های مفید
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 42963