X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

پرسش و پاسخ گمرکی
مقررات گمرکی، اختلافات گمرکی، جرائم گمرکی، ترانزیت خارجی، ترانزیت داخلی، قاچاق کالا و ارز، تخلفات گمرکی، واردات، صادرات

سوال:

در خصوص مواد و کالاهای وارداتی که با رویه واردات قطعی اظهار و ترخیص گردیده و مورد مصرف در ساخت کالاهای صادراتی که به صورت قطعی از گمرک ترخیص شده باشد آیا وجوه پرداختی بابت واردات قابل استرداد نیست؟ پاسخ:

طبق تبصره 3 ذیل ماده 14 قانون مقررات صادرات و واردات با ماخذ زمان صدور قابل استرداد می باشد.

[ شنبه 13 دی‌ماه سال 1393 ] [ 11:19 ق.ظ ] [ فضل اله امیر حاجلو ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

لینک های مفید
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 45589