X
تبلیغات
رایتل

پرسش و پاسخ گمرکی
مقررات گمرکی، اختلافات گمرکی، جرائم گمرکی، ترانزیت خارجی، ترانزیت داخلی، قاچاق کالا و ارز، تخلفات گمرکی، واردات، صادرات

سوال:

آیا براساس قانون جدید قاچاق، حق الکشف به مامورین کاشف تعلق می­ گیرد؟  پاسخ:

براساس تبصره ماده 77 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز مصوب 3/10/1392 مجلس شورای اسلامی از وجوه واریزی به حساب خزانه در اجرای این قانون از قبیل وجوه ناشی از فروش کالا و ارز قاچاق، وسایل ضبطی و جریمه ­های وصولی، سالانه تا مبلغ دویست میلیارد ، برای مبارزه با قاچاق میان کاشفان، دستگاه­ های ذیربط و مراجع رسیدگی کننده هزینه می­ شود.

[ دوشنبه 1 دی‌ماه سال 1393 ] [ 04:43 ب.ظ ] [ فضل اله امیر حاجلو ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

لینک های مفید
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 42653